Техномаркет - MAX KP-60SAP/SK-60SAP СОКОВНИК

MAX KP-60SAP/SK-60SAP СОКОВНИК


Производител: MAX
Шифра: 737838
Достапност: залиха
Редовна Цена:
3,999 ден.

SMART цена:
2,999 ден.

-СОКОВНИК МОЌНОСТ 800W ПОГОЛЕМ ОТВОР 75ММ ЗА ЦЕЛИ ПЛОДОВИ 2 БРЗИНИ САД ЗА ОТПАДОЦИ САД ЗА СОК

Слични производи