Техномаркет - ELECTROLUX EKC-6430AOX ЕЛ.ШПОРЕТ

ELECTROLUX EKC-6430AOX ЕЛ.ШПОРЕТ

-23%

Производител: ELECTROLUX
Шифра: 737873
Достапност: залиха
Редовна Цена:
30,999 ден.

SMART цена:
23,998 ден.

ШПОРЕТ СО СТАКЛОКЕРАМИЧКА ПЛОТНА ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А 4 ГРЕЈНИ ЗОНИ КАПАЦИТЕТ НА РЕРНА 74Л ИНДИКАТОР ЗА ЗАОСТАНАТА ТОПЛИНА ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 85/60/60

Слични производи