Техномаркет - ELECTROLUX EKC-6430AOW ЕЛ.ШПОРЕТ

ELECTROLUX EKC-6430AOW ЕЛ.ШПОРЕТ

-21%

Производител: ELECTROLUX
Шифра: 737874
Достапност: залиха
Редовна Цена:
28,999 ден.

SMART цена:
22,999 ден.

ШПОРЕТ СО СТАКЛОКЕРАМИЧКА ПЛОТНА ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А 4 ГРЕЈНИ ЗОНИ КАПАЦИТЕТ НА РЕРНАТА 72Л 7 ФУНКЦИИ ВЕНТИЛАТОР ИНДИКАТОР ЗА ЗАОСТАНАТА ТОПЛИНА ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 85/60/60

Слични производи