Техномаркет - GORENJE VC-1825 DP-W ПРАВОСМУКАЛКА

GORENJE VC-1825 DP-W ПРАВОСМУКАЛКА


Производител: GORENJE
Шифра: 737884
Достапност: залиха
Редовна Цена:
4,199 ден.

SMART цена:
3,899 ден.

-ПРАВОСМУКАЛКА МОЌНОСТ 1800W МОЌНОСТ НА ВШМУКУВАЊЕ 360W HEPA ФИЛТЕР РЕГУЛАЦИЈА НА МОЌНОСТ ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ 5М УНИВЕРЗАЛНА ЧЕТКА TWISTER КАНИСТЕР

Слични производи