Техномаркет - GORENJE VC-1621 DP-R II ПРАВОСМУКАЛКА

GORENJE VC-1621 DP-R II ПРАВОСМУКАЛКА


Производител: GORENJE
Шифра: 737886
Достапност: залиха
Редовна Цена:
3,599 ден.

SMART цена:
3,199 ден.

ПРАВОСМУКАЛКА МОЌНОСТ 1600W MOЌ НА ВСИСУВАЊЕ 330W ХЕПА ФИЛТЕР КАПАЦИТЕТ НА ВРЕЌИЧКАТА 3Л ПОДАРОК 1 ХАРТИЕНА КЕСИЧКА

Слични производи