Техномаркет - GORENJE HB-804 QR ПАСАТОР

GORENJE HB-804 QR ПАСАТОР


Производител: GORENJE
Шифра: 737887
Достапност: залиха
Цена:
3,549 ден.

SMART цена:
3,099 ден.

-ПАСАТОР МОЌНОСТ 800W 2 БРЗИНИ КОПЧЕ ТУРБО -СЕЦКАЊЕ МРАЗ НОЖЕВИ ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК МОЖНОСТ ЗА ПЕРЕЊЕ ВО МАШИНА ЗА САДОВИ

Слични производи