Техномаркет - BOSCH TFB-4402 V ТОСТЕР

BOSCH TFB-4402 V ТОСТЕР

-16%

Производител: BOSCH
Шифра: 737927
Достапност: залиха
Редовна Цена:
5,499 ден.

SMART цена:
4,599 ден.

-ТОСТЕР -МОЌНОСТ 1800W ДОЛЕН И ГОРЕН ГРЕАЧ ДИМЕНЗИИ НА ПЛОЧИ 328Х238ММ ОПЦИЈА ДА СТОИ ИСПРАВЕН ЛЕСНО ЗА ЧИСТЕЊЕ НА ПЛОЧИ NONSTICK

Слични производи