Техномаркет - PHILIPS HR2100/00 БЛЕНДЕР

PHILIPS HR2100/00 БЛЕНДЕР


Производител: PHILIPS
Шифра: 737943
Достапност: залиха
Редовна Цена:
2,749 ден.

SMART цена:
2,399 ден.

БЛЕНДЕР КАПАЦИТЕТ НА САДОТ 1,5Л МАТЕРИЈАЛ НА ИЗРАБОТКА НА САДОТ- ПЛАСТИКА 2 БРЗИНИ ФУНКЦИЈА ПУЛСИРАЊЕ НОЖЕВИ ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК НЕЛИЗГАЧКИ НОГАРКИ МОЖНОСТ ЗА ПЕРЕЊЕ ВО МАШИНА

Слични производи