Техномаркет - PHILIPS HP6422/01 ДЕПИЛАТОР

PHILIPS HP6422/01 ДЕПИЛАТОР


Производител: PHILIPS
Шифра: 737954
Достапност:
Редовна Цена:
2,299 ден.

SMART цена:
1,839 ден.

ДЕПИЛАТОР ДОДАТОК МАСАЖЕР 2 БРЗИНИ НА РАБОТА 21 ДИСК GENTLE TWEEZING ДИСКОВИ ЛЕСНО ОТСТРАНЛИВА ГЛАВА МОЖНОСТ ЗА МИЕЊЕ НА ГЛАВАТА РАБОТА НА АДАПТЕР ДОДАТОЦИ ЧЕТКА ЗА ЧИСТЕЊЕ ТОРБИЧКА

Слични производи