Техномаркет - PHILIPS HR2104/90 БЛЕНДЕР

PHILIPS HR2104/90 БЛЕНДЕР


Производител: PHILIPS
Шифра: 737958
Достапност:
Редовна Цена:
3,299 ден.

-БЛЕНДЕР МОЌНОСТ 400W KAПАЦИТЕТ 1.5Л ДОДАТОК ЗА КАША ФИЛТЕР ЗА СОК КОПЧЕ ПУЛС

Слични производи