Техномаркет - PHILIPS HR7628/00 КУЈНСКИ РОБОТ

PHILIPS HR7628/00 КУЈНСКИ РОБОТ

-26%

Производител: PHILIPS
Шифра: 737959
Достапност:
Редовна Цена:
5,399 ден.

SMART цена:
3,999 ден.

КУЈНСКИ РОБОТ НАПОЈУВАЊЕ 650 W 2 БРЗИНИ + ПУЛСАЦИЈА АЛАТКА ЗА МЕШАЊЕ ДИСК ЗА ЕМУЛЗИИ ДИСК ЗА ГРАНУЛАЦИЈА ДИСК ЗА РЕНДАЊЕ ДИСК ЗА СЕЦКАЊЕ МАТЕРИЈАЛ НА НОЖЕВИТЕ НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК НЕЛИЗГАЧКИ НОГАРКИ ВГРАДЕН ПРОСТОР ЗА КАБЕЛОТ ГОЛЕМИНА НА САДОТ ЗА МЕШАЊЕ 1.75 Л РАБОТЕН КАПАЦИТЕТ НА САДОТ НА БЛЕНДЕРОТ 1,0 Л КАПАЦИТЕТ НА САДОТ ЗА СЕЦКАЊЕ 2.1 Л ОД 16,500 ( МИН) ДО 21000 (МАКС) ВРТЕЖИ ВО МИНУТА НА БЛЕНДЕРОТ И МЕЛНИЦАТА ТЕСТО/ЛЕБ – МАКС.ДО 1900 ВРТЕЖИ ВО МИНУТА ЧАША - (МИНИМУМ) ДО 1500 ВРТЕЖИ ВО МИНУТА МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕТО ABS НАПОН 220 - 240 V ФРЕКВЕНЦИЈА 50/60 HZ БЕЗБЕДНОСТ ИДЕНТИФИКАЦИЈА НА КАПАКОТ И САДОТ, МЕХАНИЧКО ЗАСТАНУВАЊЕ ПО 1,5 СЕКУНДИ ГОЛЕМИНА НА ПРОИЗВОДОТ (Д X Ш X В) 244 X 244 X 377 МИЛИМЕТРИ

Слични производи