Техномаркет - ROWENTA CF2132F0 ОБЛИКУВАЧ ЗА КОСА

ROWENTA CF2132F0 ОБЛИКУВАЧ ЗА КОСА


Производител: ROWENTA
Шифра: 737989
Достапност: залиха
Редовна Цена:
899 ден.

ФИГАРО МОЌНОСТ 25W 180C РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА 60СЕК -БРЗО ЗАТОПЛУВАЊЕ ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ 1,8М КЕРАМИЧКА ОБЛОГА

Слични производи