Техномаркет - PHILIPS HD9015/30 АПАРАТ ЗА ЛЕБ

PHILIPS HD9015/30 АПАРАТ ЗА ЛЕБ


Производител: PHILIPS
Шифра: 738003
Достапност: залиха
Редовна Цена:
7,099 ден.

SMART цена:
5,679 ден.

-ЛЕБОПЕКАРА КАПАЦИТЕТ 1КГ 12 ПРОГРАМИ МОЌНОСТ 55ОW ТАЈМЕР ЗА ОДЛОЖЕН СТАРТ НИВО НА БУЧАВОСТ 65ДБ LCD ДИСПЛЕЈ ПРОГРАМИ ЗА ТЕСТО ПРОГРАМИ ЗА ЏЕМ

Слични производи