Техномаркет - PHILIPS FC7020/01 ЧИСТАЧ СО ПАРЕА

PHILIPS FC7020/01 ЧИСТАЧ СО ПАРЕА


Производител: PHILIPS
Шифра: 738004
Достапност: залиха
Редовна Цена:
8,699 ден.

SMART цена:
6,369 ден.

-ПРАВОСМУКАЛКА СУВО ЧИСТЕЊЕ И НА ПАРЕА МОЌНОСТ 1500W РЕЗЕРВОАРИ ЗА ВОДА И ОТПАД КАПАЦИТЕТ НА РЕЗЕРВОАР ЗА ВОДА 450МЛ ПАРЕА 20 Г / МИН ВРЕМЕ НА РАБОТА СО ПАРЕА 20 МИН ВРЕМЕ НА ЗАГРЕВАЊЕ 30СЕК НИВО НА БУЧАВОСТ 75DB ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ 6М

Слични производи