Техномаркет - PHILIPS HP-6421/00 ДЕПИЛАТОР

PHILIPS HP-6421/00 ДЕПИЛАТОР


Производител: PHILIPS
Шифра: 738015
Достапност:
Редовна Цена:
2,299 ден.

SMART цена:
1,699 ден.

ДЕПИЛАТОР ДОДАТОК ЗА ДЕЛИКАТНИ ЗОНИ 2 БРЗИНИ НА РАБОТА 21 ДИСК GENTLE TWEEZING ДИСКОВИ ЛЕСНО ОТСТРАНЛИВА ГЛАВА МОЖНОСТ ЗА МИЕЊЕ НА ГЛАВАТА РАБОТА НА АДАПТЕР ДОДАТОК-ЧЕТКА ЗА ЧИСТЕЊЕ

Слични производи