Техномаркет - LIEBHERR CTPSL-2521 ЛАДИЛНИК

LIEBHERR CTPSL-2521 ЛАДИЛНИК


Производител: LIEBHERR
Шифра: 738017
Достапност:
Редовна Цена:
23,999 ден.

SMART цена:
14,999 ден.

ЛАДИЛНИК СО ГОРНА КОМОРА КАПАЦИТЕТ НА ЛАДИЛНИК 187 L КАПАЦИТЕТ НА КОМОРА 44 L ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А++ АВТОМАТСКО ОДМРЗНУВАЊЕ 3 ПОЛИЦИ КОРПА ЗА ОВОШЈЕ И ЗЕЛЕНЧУК БОЈА INOX НИВО НА БУЧАВОСТ 40 DB ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д - 140/55/63 CM

Слични производи