Техномаркет - LIEBHERR CTP-2521 ЛАДИЛНИК

LIEBHERR CTP-2521 ЛАДИЛНИК


Производител: LIEBHERR
Шифра: 738019
Достапност:
Редовна Цена:
20,999 ден.

SMART цена:
13,999 ден.

ЛАДИЛНИК СО ГОРНА КОМОРА КАПАЦИТЕТ НА ДЕЛОТ ЗА ОДРЖУВАЊЕ 191 L КАПАЦИТЕТ НА ДЕЛОТ ЗА ЗАМРЗНУВАЊЕ 44 L ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А++ АВТОМАТСКО ОДМРЗНУВАЊЕ 3 ПОЛИЦИ КОРПА ЗА ОВОШЈЕ И ЗЕЛЕНЧУК БОЈА БЕЛА НИВО НА БУЧАВОСТ 40 DB ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д - 140/55/63 CM

Слични производи