Техномаркет - SONY BDV-E4100

SONY BDV-E4100

-11%

Производител: SONY
Шифра: 738021
Достапност: залиха
Редовна Цена:
25,759 ден.

SMART цена:
22,999 ден.

BLU RAY ДОМАШНО КИНО 5.1 МАКСИМАЛНА МОЌНОСТ:1000W МУЛТИФОРМАТ:BD;DVD;VCD;CD ФМ/АМ РАДИО (RDS)-20 СТАНИЦИ МЕМОРИЈА BLUETOOTH/NFC/BRAVIA SYNC S-MASTER ДИГИТАЛЕН ПРОЦЕСОР 24BIT -DOLBY® DIGITAL PLUS WI-FI (2.4GHZ) WEB BROWSER USB ПРИКЛУЧОК МЕДИА ПЛЕЕР/ПОДРШКА НА ТАСТАТУРА DLNA/TV SIDE VIEW REMOTE (СМАРТФОН-ТАБЛЕТ) AВТОМАТСКА КАЛИБРАЦИЈА НА ЗВУК HDMI - ИЗЛЕЗЕН ПРИКЛУЧОК

Слични производи