Техномаркет - PHILIPS FC-8472/01 ПРАВОСМУКАЛКА

PHILIPS FC-8472/01 ПРАВОСМУКАЛКА


Производител: PHILIPS
Шифра: 738024
Достапност:
Редовна Цена:
6,999 ден.

-ПРАВОСМУКАЛКА МОЌНОСТ 1800W САД ЗА ОТПАДОЦИ ВСМУКУВАЧКА МОЌНОСТ 350W ФИЛТРИ КОИ СЕ ПЕРАТ ЗА ДОЛГОТРАЈНА УПОТРЕБА HEPA ФИЛТЕР ФИЛТЕР ЗА ИЗДУВЕН ВОЗДУХ НИВО НА ШУМ 84DB ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ 6М

Слични производи