Техномаркет - MOULINEX SM154135 ТОСТЕР

MOULINEX SM154135 ТОСТЕР


Производител: MOULINEX
Шифра: 738047
Достапност:
Редовна Цена:
1,599 ден.

SMART цена:
799 ден.

-ТОСТЕР МОЌНОСТ 700W КАПАК СО БРАВА СВЕТЛОСЕН ИНДИКАТОР

Слични производи