Техномаркет - MAX NE-200 INOKS АПАРАТ ЗА ТУРСКО КАФЕ

MAX NE-200 INOKS АПАРАТ ЗА ТУРСКО КАФЕ

-20%

Производител: MAX
Шифра: 738048
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,499 ден.

SMART цена:
1,199 ден.

АПАРАТ ЗА КАФЕ МОЌНОСТ 800W КАПАЦИТЕТ 270МЛ КОПЧЕ ЗА ВКЛУЧУВАЊЕ СКРИЕН ГРЕАЧ

Слични производи