Техномаркет - TEFAL A1960582 ТАВА

TEFAL A1960582 ТАВА


Производител: TEFAL
Шифра: 738054
Достапност:
Редовна Цена:
799 ден.

SMART цена:
559 ден.

ТАВА ЗА ГОТВЕЊЕ ДИЈАМЕТАР 26CM THERMO SPOT НЕЛЕПЛИВА ТЕФЛОНСКА ПОВРШИНА МОЖНОСТ ЗА КОРИСТЕЊЕ НА КЕРАМИЧКА И ПЛИНСКА ПЛОТНА

Слични производи