Техномаркет - LIEBHERR CTPSL-2921 ЛАДИЛНИК

LIEBHERR CTPSL-2921 ЛАДИЛНИК


Производител: LIEBHERR
Шифра: 738064
Достапност:
Редовна Цена:
23,999 ден.

SMART цена:
16,999 ден.

ЛАДИЛНИК СО ГОРНА КОМОРА КАПАЦИТЕТ НА ЛАДИЛНИКОТ 216 Л КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЧОТ 52 Л ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А++ SMART FROST ЛЕД ОСВЕТЛУВАЊЕ СТАКЛЕНИ ПОЛИЦИ ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 157/55/63

Слични производи