Техномаркет - LIEBHERR CTP-2921 ЛАДИЛНИК

LIEBHERR CTP-2921 ЛАДИЛНИК


Производител: LIEBHERR
Шифра: 738065
Достапност:
Редовна Цена:
20,999 ден.

SMART цена:
14,999 ден.

ЛАДИЛНИК СО ГОРНА КОМОРА КАПАЦИТЕТ НА ЛАДИЛНИК 216 L КАПАЦИТЕТ НА КОМОРА 52 L ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А++ АВТОМАТСКО ОДМРЗНУВАЊЕ 3 ПОЛИЦИ КОРПА ЗА ОВОШJЕ И ЗЕЛЕНЧУК БОJА БЕЛА НИВО НА БУЧАВОСТ 40 DB ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д - 157/55/63 CM

Слични производи