Техномаркет - HOTPOINT-ARISTON ENBGH-19223 FW ЛАДИЛНИК

HOTPOINT-ARISTON ENBGH-19223 FW ЛАДИЛНИК


Производител: HOTPOINT-ARISTON
Шифра: 738090
Достапност: залиха
Цена:
36,999 ден.

SMART цена:
26,998 ден.

КОМБИНИРАН ЛАДИЛНИК КАПАЦИТЕТ НА ОДРЖУВАЊЕ 302Л КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЊЕ 148Л ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+ NO FROST -AIR ТЕХНОЛОГИЈА ДИГИТАЛЕН ДИСПЛЕЈ SUPER COOL -SUPER FREZE -FOOD CARE ZONЕ EVOLUTION -HUMIDITY CONTROL ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 195,5/70/74

Слични производи