Техномаркет - PHILIPS HR2738/00 ЦЕДАЛКА

PHILIPS HR2738/00 ЦЕДАЛКА


Производител: PHILIPS
Шифра: 738112
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,399 ден.

ЦЕДАЛКА ЗА ЦИТРУСНО ОВОШЈЕ МОЌНОСТ 25 W КАПАЦИТЕТ НА БОКАЛОТ 0,5 Л НЕЛИЗГАЧКИ НОГАРКИ ПРОСТОР ЗА ВМЕТНУВАЊЕ НА КАБЕЛОТ ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ 0.80 М НАПОН 220 - 240 V ФРЕКВЕНЦИЈА 50/60 HZ МАТЕРИЈАЛ НА ИЗРАБОТКА ПЛАСТИКА БОЈА БЕЛА

Слични производи