Техномаркет - PHILIPS HR1459/00 МИКСЕР

PHILIPS HR1459/00 МИКСЕР


Производител: PHILIPS
Шифра: 738113
Достапност:
Редовна Цена:
1,999 ден.

SMART цена:
1,399 ден.

-РАЧЕН МИКСЕР МОЌНОСТ 300W 5 БРЗИНИ ТУРБО КОПЧЕ 2 ВИДА МАТАЛКИ

Слични производи