Техномаркет - HANSA BHMI-61414030 ПЛОТНА

HANSA BHMI-61414030 ПЛОТНА


Производител: HANSA
Шифра: 738143
Достапност: залиха
Редовна Цена:
12,999 ден.

SMART цена:
9,999 ден.

-ВГРАДЛИВА ПЛОТНА 2 ГРЕЈНИ ЗОНИ НА ПЛИН 2 ГРЕЈНИ ЗОНИ НА СТРУЈА МЕХАНИЧКИ КОМАНДИ ЕЛЕКТРОНСКО ПАЛЕЊЕ НА ПЛИН ДИМЕНЗИИ Ш/Д 60/50

Слични производи