Техномаркет - HANSA OTS-625WH АСПИРАТОР

HANSA OTS-625WH АСПИРАТОР


Производител: HANSA
Шифра: 738144
Достапност: залиха
Редовна Цена:
5,299 ден.

SMART цена:
4,186 ден.

-АСПИРАТОР ЗА ВГРАДУВАЊЕ 2 МОТОРИ 3 БРЗИНИ ОСВЕТЛУВАЊЕ 2Х40W НИВО НА БУЧАВОСТ 59DB ДИМЕНЗИИ В/ШД 18/60/33

Слични производи