Техномаркет - PHILIPS HR7627/00 КУЈНСКИ РОБОТ

PHILIPS HR7627/00 КУЈНСКИ РОБОТ


Производител: PHILIPS
Шифра: 738148
Достапност: залиха
Редовна Цена:
4,399 ден.

SMART цена:
3,519 ден.

-ПРОЦЕСОР ЗА ХРАНА МОЌНОСТ 650W 2 БРЗИНИ ПУЛС КОПЧЕ 40% ПОГОЛЕМ ОТВОР 2,1Л САД POWER CHOP ТЕХНОЛОГИЈА ЗА ПОДОБРО СЕЦКАЊЕ SHARP СЕЧИЛА НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК МОЖЕ ДА СЕ ПЕРЕ ВО МАШИНА ЗА САДОВИ

Слични производи