Техномаркет - KRUPS KP-1205 КАФЕМАТ

KRUPS KP-1205 КАФЕМАТ


Производител: KRUPS
Шифра: 738151
Достапност:
Редовна Цена:
7,599 ден.

-КАФЕМАТ МОЌНОСТ 1500W ПРИТИСОК 15BAR РАБОТИ НА КАПСУЛИ РЕЗЕРВОАР ЗА ВОДА 0.8Л АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ ПО 5 МИН ЏОИСТИК ЗА РЕГУЛИРАЊЕ НА ТОПЛА ИЛИ ЛАДНА ВОДА ПОДГОТВУВАЊЕ НА КАФИЊА ARABICA,ROBUSTA,CREMA GRANDE,CAPPUCCINO (LIGHT & ICE),LATTE MACCHIATO, MOCHA И NESTEA PEAC

Слични производи