Техномаркет - PHILIPS HD3037/70 МУЛТИГОТВАЧ

PHILIPS HD3037/70 МУЛТИГОТВАЧ


Производител: PHILIPS
Шифра: 738158
Достапност: залиха
Редовна Цена:
7,699 ден.

SMART цена:
6,999 ден.

-MULTI ГОТВАЧ МОЌНОСТ 960W КАПАЦИТЕТ 5Л -12 ПРОГРАМИ ЗА ГОТВЕЊЕ ТАЈМЕР ЗА ОДЛОЖЕН СТАРТ ТЕХНОЛОГИЈА 3D ЗА РАМНОМЕРНО РАСПРЕДЕЛУВАЊЕ НА ТЕМПЕРАТУРАТА ПЛАСТИЧЕН САД ЗА ПАРЕА

Слични производи