Техномаркет - TREVI XB 65 07 POWER SPEAKER WITH MP3 RE

TREVI XB 65 07 POWER SPEAKER WITH MP3 RE


Производител: TREVI
Шифра: 738210
Достапност: залиха
Редовна Цена:
599 ден.

-ПОРТАБЛ ЗВУЧНИК ЈАЧИНА НА ЗВУК - 3 W. ВГРАДЕНА ЛИТИУМСКА БАТЕРИЈА СЛОТ ЗА MICRO SD / USB ВЛЕЗ / 3.5 ММ. ЏЕК БОЈА - РОЗЕВА

Слични производи