Техномаркет - GEMBIRD BHP-KBP-B BLUETOOTH STEREO HEADS

GEMBIRD BHP-KBP-B BLUETOOTH STEREO HEADS


Производител: GEMBIRD
Шифра: 738245
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,499 ден.

SMART цена:
899 ден.

-БЕЗЖИЧНИ СЛУШАЛКИ BLUETOOTH V.2.1 + EDR, CLASS 2 ВГРАДЕН МИКРОФОН РЕГУЛАТОР НА ЗВУК / ИНДИКАТОР НА БАТЕРИЈА ФРЕКВЕНТЕН РАСПОН - 40 HZ - 18000 HZ ПРИЕМ ДО : 10М. БАТЕРИЈА НА ПОЛНЕЊЕ ВРЕМЕ НА ПОЛНЕЊЕ - 3 Ч. -КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЈА - 500 H. STAND BY / 15 H. ACTIVE МИКРОФОН - 6 MM, 42 DB ОСЕТЛИВОСТ БОЈА - СИНА

Слични производи