Техномаркет - PAGE PLUS TONER SAMSUNG ML-1640/2240

PAGE PLUS TONER SAMSUNG ML-1640/2240


Производител: PRINT RITE
Шифра: 738259
Достапност:
Редовна Цена:
1,299 ден.

ТОНЕР ЗА ЛАСЕРСКИ ПРИНТЕР КАПАЦИТЕТ 1500 КОПИИ З А SAMSUNG ML-1640 ; ML-2240

Слични производи