Техномаркет - BOSCH TKA-3A031/011 АПАРАТ ЗА ФИЛТЕР КАФЕ

BOSCH TKA-3A031/011 АПАРАТ ЗА ФИЛТЕР КАФЕ

-10%

Производител: BOSCH
Шифра: 738267
Достапност: залиха
Редовна Цена:
2,499 ден.

SMART цена:
2,249 ден.

-КАФЕМАТ МОЌНОСТ 1100W СТАКЛЕН САД ЗА 10/15 КАФИЊА(1.25Л) ЗАШТИТА ОД ПРОКАПУВАЊЕ ФИЛТЕР (1X4) ПЛОЧА ЗА ОДРЖУВАЊЕ НА ТЕМПЕРАТУРА

Слични производи