Техномаркет - ZANUSSI ZCV-65201WA ЕЛ. ШПОРЕТ

ZANUSSI ZCV-65201WA ЕЛ. ШПОРЕТ

-29%

Производител: ZANUSSI
Шифра: 738275
Достапност: залиха
Редовна Цена:
23,999 ден.

SMART цена:
16,997 ден.

ШПОРЕТ СО СТАКЛОКЕРАМИЧКА ПЛОЧА ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А 4 ГРЕЈНИ ЗОНИ КАПАЦИТЕТ НА РЕРНАТА 56 Л ИНДИКАТОР ЗА ЗАОСТАНАТА ТОПЛИНА МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА РЕРНА СО ВЕНТИЛАТОР 5 ФУНКЦИИ ЗА ПЕЧЕЊЕ МЕХАНИЧКИ ТАЈМЕР ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 85/60/60

Слични производи