Техномаркет - KRUPS XP562030 КАФЕМАТ

KRUPS XP562030 КАФЕМАТ


Производител: KRUPS
Шифра: 738276
Достапност:
Редовна Цена:
14,999 ден.

КАФЕМАТ МОЌНОСТ - 1450 W. ПАТЕНТИРАН СИСТЕМ ЗА НАБИВАЊЕ НА КАФЕТО- TAMPING РАЧКА ПАТЕНТИРАН КОМПАКТЕН ТЕРМОБЛОК СИСТЕМ ПУМПА СО ПРИТИСОК ОД 15 BARI "КАПУЧИНО ПЛУС" - МЛАЗНИЦА ЗА МЛЕКО ФУНКЦИЈА ЗА ПАРЕА АНТИБИГОР СИСТЕМ АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ КАПАЦИТЕТ НА РЕЗЕРВОАР - 1.1 L.

Слични производи