Техномаркет - MAX ST-210 ТОСТЕР

MAX ST-210 ТОСТЕР

-24%

Производител: MAX
Шифра: 738287
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,049 ден.

SMART цена:
799 ден.

-ТОСТЕР МОЌНОСТ 700W НЕЛЕПЛИВИ ГРИЛ ПЛОЧИ ЛЕСНИ ЗА ЧИСТЕЊЕ РАЧКИ ОТПОРНИ НА ТОПЛИНА СВЕТИЛКА ЗА ВКЛУЧЕНО И СПРЕМНО ЗА РАБОТА АВТОМАТСКИ ТЕРМОСТАТ МОЖНОСТ ЗА ПОСТАВУВАЊЕ ВО ИСПРАВЕНА ПОЛОЖБА

Слични производи