Техномаркет - ELECTROLUX EHF-3320FOK/NOK ПЛОТНА

ELECTROLUX EHF-3320FOK/NOK ПЛОТНА

-20%

Производител: ELECTROLUX
Шифра: 738294
Достапност: залиха
Редовна Цена:
11,399 ден.

SMART цена:
9,119 ден.

ВГРАДЛИВА ПЛОТНА 2 ГРЕЈНИ ЗОНИ STOP & GO ФУНКЦИЈА ТАЈМЕР ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 3.8/27/49

Слични производи