Техномаркет - GORENJE DT-6SY2B АСПИРАТОР

GORENJE DT-6SY2B АСПИРАТОР


Производител: GORENJE
Шифра: 738297
Достапност:
Редовна Цена:
17,990 ден.

SMART цена:
16,890 ден.

САМОСТОЕН ЅИДЕН КУЈНСКИ АСПИРАТОР УПРАВУВАЊЕ:КОПЧЕ МАКСИМАЛЕН ПРОТОК НА ВОЗДУХ ПРИ ИЗДУВНО ФУНКЦИОНИРАЊЕ: 680 m³/h МАКСИМАЛЕН ПРОТОК НА ВОЗДУХ ПРИ ПРОТОЧНО ФУНКЦИОНИРАЊЕ: 420 M3/H МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ НА ВЕНТИЛАТОРОТ: 820 M3/H ДИМЕНЗИИ (Ш x В x Д): 59,8 × 10 × 45,4 СМ

Слични производи