Техномаркет - TREVI ST93 00 UNIVERSAL CAR MOUNT FOR TABLETS

TREVI ST93 00 UNIVERSAL CAR MOUNT FOR TABLETS


Производител: TREVI
Шифра: 738312
Достапност: залиха
Редовна Цена:
499 ден.

УНИВЕРЗАЛЕН ДРЖАЧ ЗА ТАБЛЕТ ДИМЕНЗИИ (В/Ш МАКС) - 200Х300 ММ КОМПАТИБИЛЕН ЗА ВО АВТОМОБИЛ ЕДНОСТАВНА ИНСТАЛАЦИЈА

Слични производи