Техномаркет - GORENJE ECT-6SY2B ПЛОТНА

GORENJE ECT-6SY2B ПЛОТНА


Производител: GORENJE
Шифра: 738327
Достапност:
Цена:
17,290 ден.

SMART цена:
13,999 ден.

-ВГРАДЛИВА ПЛОТНА СТАКЛОКЕРАМИКА 4 ГРЕЈНИ ЗОНИ ИНДИКАТОРИ ЗА ЗАОСТАНАТА ТОПЛИНА ТАЈМЕР STOPGO-ФУНКЦИЈА ЗА СИГУРНОСТ STAYWARM-ОДРЖУВАЊЕ НА ТЕМПЕРАТУРА ДО 70C BOILCONTROL TOUCH CONTROL ДИМЕНЗИИ Ш/В/Д 60/5.4/51

Слични производи