Техномаркет - PHILIPS HR2105/00 БЛЕНДЕР

PHILIPS HR2105/00 БЛЕНДЕР


Производител: PHILIPS
Шифра: 738368
Достапност: залиха
Редовна Цена:
3,099 ден.

SMART цена:
2,639 ден.

БЛЕНДЕР МОЌНОСТ 400W. 2 БРЗИНИ / ИМПУЛС СТАКЛЕН САД/КАПАЦИТЕТ 1.5L. НЕ'РЃОСУВАЧКИ СЕЧИЛА СТАБИЛНИ НОГАРКИ БОЈА БЕЛА

Слични производи