Техномаркет - KENWOOD KFC-E1055

KENWOOD KFC-E1055

-21%

Производител: KENWOOD
Шифра: 738374
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,399 ден.

SMART цена:
1,099 ден.

-ЗВУЧНИЦИ ЗА АВТОМОБИЛ МОЌНОСТ - 210 W / 21 W ПОЛИПРОПИЛЕНСКА МЕМБРАНА ДИМЕНЗИЈА - 100 MM - РАДИУС ФРЕКВЕНТЕН РАСПОН - 45 HZ ~ 20000 HZ

Слични производи