Техномаркет - PHILIPS HR1836/00 СОКОВНИК

PHILIPS HR1836/00 СОКОВНИК


Производител: PHILIPS
Шифра: 738389
Достапност: залиха
Редовна Цена:
6,099 ден.

SMART цена:
4,879 ден.

-СОКОВНИК МОЌНОСТ 500W 1 БРЗИНА ШИРОК ОТВОР 55ММ КАПАЦИТЕТ НА САД ЗА СОК 500МЛ КАПАЦИТЕТ НА САД ЗА ОТПАДОЦИ 1Л QUICKCLEAN -ТЕХНОЛОГИЈА МОЖНОСТ ЗА ПЕРЕЊЕ ВО МАШИНА ЗА САДОВИ DROP STOP-СИСТЕМ

Слични производи