Техномаркет - GORENJE SIH-2200BS ПЕГЛА

GORENJE SIH-2200BS ПЕГЛА


Производител: GORENJE
Шифра: 738391
Достапност: залиха
Цена:
1,699 ден.

ПЕГЛА НА ПАРЕА МОЌНОСТ 2200 W УДАРНА ПАРЕА 80 G/MIN КАПАЦИТЕТ НА ПАРЕА 22 G/MIN МЕТАЛНА ПОДЛОГА INOX САМОЧИСТЕЊЕ ЗАШТИТА ОД КАМЕНЕЦ АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ КАПАЦИТЕТ НА РЕЗЕРВОАР 0,35 L

Слични производи