Техномаркет - GORENJE HB-803 W ПАСАТОР

GORENJE HB-803 W ПАСАТОР


Производител: GORENJE
Шифра: 738392
Достапност: залиха
Цена:
3,099 ден.

SMART цена:
2,899 ден.

РАЧЕН БЛЕНДЕР МОЌНОСТ 800W 10 БРЗИНИ ЗА ЛЕСНО РАКУВАЊЕ DC МОТОР КАПАЦИТЕТ НА САДОТ ЗА МЕШАЊЕ 0,8Л КАПАЦИТЕТ НА САДОТ ЗА СЕЦКАЊЕ 0,5 Л ДВОЈНО СЕЧИЛО

Слични производи