Техномаркет - GORENJE CJ-25 W СОКОВНИК

GORENJE CJ-25 W СОКОВНИК


Производител: GORENJE
Шифра: 738395
Достапност:
Редовна Цена:
1,099 ден.

-ЦЕДАЛКА МОЌНОСТ 25W ВРТЕЊЕ ВО ДВЕ НАСОКИ ПЛАСТИЧЕН САД САД КАПАЦИТЕТ 0.5Л НИВО НА БУЧАВОСТ 72DB ГУМЕНИ НОГАРИ

Слични производи