Техномаркет - PHILIPS HR2872/00 БЛЕНДЕР

PHILIPS HR2872/00 БЛЕНДЕР


Производител: PHILIPS
Шифра: 738402
Достапност: залиха
Редовна Цена:
2,899 ден.

SMART цена:
2,499 ден.

-БЛЕНДЕР МОЌНОСТ 350W КАПАЦИТЕТ 0.6 L ИЗРАБОТЕН ОД ABS PLASTIC НОЖЕВИ ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК 2 БРЗИНИ

Слични производи